Vishay CMF556K4900FHEA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 6490ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
15,000
Authorized Distributors
3
Resistance
6.49 kΩ
6.49 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Fixed Resistor Metal Film 0.5W 6490ohm
RES 6.49K OHM 1/2W 1% AXIAL
6.49K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À50ppm/¡æ ,D2.3XL6.1MM 6.1mm
CMF-55 6.49K 1% T-2 EA e3