Vishay CMF553K2400FKEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3240ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.33%
备用零件
Price @ 1000
Stock
10,287
Authorized Distributors
5
Resistance
3.24 kΩ
3.24 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 3240ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3320ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 3300ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3240ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 3240ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Film 3.24K Ohm 1% 0.6W ±100ppm/C Epoxy AXL T/R
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 3.24kOhms ±100ppm/C
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8 W 3.24K Ohm 1%