Vishay CMF5533K200FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 33200ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
element14 APAC
Farnell
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.71%
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,710
Authorized Distributors
5
Resistance
33.2 kΩ
33.2 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C