Vishay CMF55200R00FKEA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.57%
备用零件
Price @ 1000
Stock
20,921
Authorized Distributors
5
Resistance
200 Ω
200 Ω
200 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL
200¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ ,D2.3XL6.1MM 6.1mm
CMF-55 200 1% T-1 EA e3