Vishay CMF5512K100DHR6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 12100ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.43%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 13300ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 11300ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 11000ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 12700ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 12700ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 12700ohm, 350V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Film,12.1Kohms,250Wv,.5+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay CMF5512K100DHR6
Metal Film Resistors 1/2W 12.1Kohms 0.5%
12.1K¦¸ ¡À0.5% 500mW ¡À50ppm/¡æ 6.1mm