Vishay CMF5512K700DHR6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 12700ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 12700ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 11800ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 13kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 12000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 13.3kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 13000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Film,12.7Kohms,250Wv,.5+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay CMF5512K700DHR6
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 12.7Kohms 0.5%
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 12.7kOhms ±50ppm/C