Vishay CMF07220K00JNEA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 220000ohm, 1600V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 220kOhm ±200ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 220000ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR VR68 0.268Diax0.709L 6.80mmx18.00mm 1W 240kOhm ±200ppm/C
TE Connectivity / AMP4-1879353-2
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP300JT-73-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 220000ohm, 750V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES 220K OHM 1/2W 5% AXIAL
CMF-07 220K 5% T-00 EA e3