Vishay HVR3700002203JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 220000ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 220000ohm, 1600V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 220kOhm ±200ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879353-2
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP300JT-73-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 220000ohm, 750V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP100JR-52-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR HVR37 0.157Diax0.394L 4.00mmx10.00mm 0.5W 1/2W 220kOhm ±200ppm/C
Res Metal Film 220K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Hvr37 5% R5 220K Rohs Compliant: Yes |Vishay HVR3700002203JR500
220K¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 10mm