Vishay CCF60332KFKE36
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 332000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页9 年前
Datasheet3 页11 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
7,065
Authorized Distributors
6
Resistance
332 kΩ
332 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 332000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 332000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD332K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 332000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 301000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD309K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 309000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, METAL FILM, 332KOHM, 1W, 1%
Metal Film Resistors, Industrial, ± 1 % Tolerance
332K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 10.16mm
RESISTOR, METAL FILM, 332KOHM, 1W, 1%; R; RESISTOR, METAL FILM, 332KOHM, 1W, 1%; Resistance:332kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 100ppm/K; Resistor Element Material:Metal Film; No. of Pins:2
Metal Film Resistors; Power Rating:1W; Resistance:332kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Series:CCF60; Operating Temperature Range:-65°C to +165°C; Resistor Element Material:Metal Film; Voltage Rating:500VDC ;RoHS Compliant: Yes