Vishay CCF02390RJKR36
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 390ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.08%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 390ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 390ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 390ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J390R
Res Carbon Film 390 Ohm 5% 2W -450ppm/C to 0ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Stackpole ElectronicsRSMF2JT390R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 390ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J390R
Res Carbon Film 390 Ohm 5% 1/3W -1200ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
描述
Res Metal Film 390 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Resistor, metal Film,390Ohms,350Wv,5+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay CCF02390RJKR36
Metal Film Resistors, Industrial Power, Flameproof
390¦¸ ¡À5% 2W ¡À100ppm/¡æ 10.8mm