Vishay CCF02270RJKR36
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 270ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.55%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 270ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-12FTF52-270R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1667W, 270ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 270ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP7-1879352-1
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 270ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT270R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 270ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Film,270Ohms,350Wv,5+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay CCF02270RJKR36
RES MTLFLM 270 OHM 5% 2W 100PPM/ C AXL TH
RES METAL FILM 270 OHM 2W +/-5% AXIAL