Vishay BZM55B30-TR
Zener Diode 30V 2% 500MW 2-PIN Micro-melf
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页7 年前
Datasheet7 页12 年前
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Zener Diode Single 33V 2% 80Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
Diode Zener Single 24V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
Zener Diode, single, Two Terminal,24V V(Z),2%,melf-1.9 |Vishay BZM55B24-TR
描述
ZENER DIODE MICROMELF
Zener Diode, Silicon
100nA 30V 220¦¸ 500mW MICRO-MELF 2mm
ZENER SOD-323 .5W 30V
.5W 30V 2% MICMELF ZDIODE