Vishay ALSR05R1000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 0.7071V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteTUW5JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR AC 0.295Diax1.024L 7.50mmx26.00mm 7W 100mOhm -10/ -80ppm/C
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 100mOhm ±5%
RES WIREWOUND 0.1 OHM 5W +/-5% SILICONE AXIAL
ALSR05 .1 5% E12 e3
100m¦¸ ¡À5% 5W 22.23mm
0.1 OHM 5% 7W