Vishay ALSR03R1000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+389%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite43JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43JR10
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW3JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 0.548V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1625892-1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR AC 0.295Diax1.024L 7.50mmx26.00mm 7W 100mOhm -10/ -80ppm/C
描述
Res Wirewound 0.1 Ohm 5% 3W Silicone AXL Bulk
RES 100 MOHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 .1 5% E12 e3