Vishay ALSR0550R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Future Electronics
3 个月趋势:
+554%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
VISHAY CW02B50R00JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL
Ohmite25J50R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 47ohm, 15.3297V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 12.2474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 50 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
ALSR05 50 5% E12 e3
50¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm