Vishay ALSR0350R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 12.2474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VISHAY CW02B50R00JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL
Ohmite23J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J50R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J47RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 50ohm, 22.3607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 50 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 50Ohms ±30ppm/C