Vishay ALSR05180R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 30V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite25J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite22J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 180ohm, 65V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 23.2379V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 180ohm, 42.426V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 180ohm, 13.4164V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 180 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 180 5% E12 e3
180¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm