Vishay ALSR03180R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 23.2379V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite23J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J180
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite22J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 180ohm, 65V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 180ohm, 42.426V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 180ohm, 13.4164V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 30V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 180Ohms ±30ppm/C
RES 180 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 180 5% E12 e3
180¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm