Vishay ALSR0513K50JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 13500ohm, 259.8076V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12500ohm, 250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J12K5E
Res Wirewound 12.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Stackpole ElectronicsCF14JT13K0
Res Carbon Film 13K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -500ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 13000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR50J13K
CFR50 SERIES AXIAL CARBON FILM RESISTOR 13KOHMS +/-5% 0.5W -1200 - 0PPM/DEGC
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 13.5kOhm ±30ppm/C
RES 13.5K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 13.5K 5% E12 e3
13.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm