Vishay ALSR0512K50JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12500ohm, 250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J12K5E
Res Wirewound 12.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Ohmite25J12KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12000ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 13500ohm, 259.8076V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J12KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 12000ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ12K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 12000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 12.5K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 12.5K 5% E12 e3
12.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm