Vishay ALSR03200R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite23J200E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J200
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J200E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 200Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 23.2379V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 200ohm, 44.721V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 200Ohms ±30ppm/C
RES WIREWOUND 200 OHM 3W 5% AXIAL
200¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm