Vishay ALSR015R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5ohm, 2.2361V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Ohmite41J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5ohm, 150V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 5ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY CW02B5R000JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 5R, 5%, AXIAL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 5ohm, 7.0711V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 5 Ohm 5% 1W ±50ppm/C Silicone AXL Bulk
RES 5 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 5 5% E12 e3
5¦¸ ¡À5% 1W ¡À50ppm/¡æ 10.31mm