Vishay ALSR01250R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 250ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Ohmite25J250E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 250Ohm 5W
Ohmite23J250E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 250ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J250
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 250ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 225ohm, 33.541V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 240ohm, 48.99V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 250Ohm ±30ppm/C
RES 250 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 250 5% E12 e3
250¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm*2.79mm