Vishay ALSR01200R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 200ohm, 14.1421V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite20J200E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 200ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J200E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 200Ohm 5W
Ohmite23J200E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 200ohm, 44.721V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 200 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 200 5% E12 e3