Vishay ALSR0118R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 18ohm, 4.2426V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J18RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J18RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 18ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J18R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 18ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 18ohm, 7.3485V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 9.4868V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 18 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
18 Ohm 5% 1W Wirewound resistor
18¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm