Vishay AC01000006800JA100
VISHAY AC01000006800JA100 Through Hole Resistor, 680 ohm, Axial Leaded, 1 W, 5%, AC Series
数据表和文档
Newark
Datasheet12 页5 年前
Datasheet9 页10 年前
Datasheet9 页12 年前
IHS
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.01%
相关零件
VISHAY AC03000006800JAC00 Through Hole Resistor, 680 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
Stackpole ElectronicsRSF1JT680R
RSF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 680Ohm 1W
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR100J680R
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, -450, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ680R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 680ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1879228-1
Res Thin Film 680 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 680ohm, 26.0768V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Wirewound 680 Ohm 5% 1W 100ppm/°C to 180ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 680Ohms 100/ +180ppm/C