Vishay AC01000003900JA100
VISHAY AC01000003900JA100 Through Hole Resistor, 390 ohm, Axial Leaded, 1 W, 5%, AC Series
数据表和文档
Newark
Datasheet12 页5 年前
Datasheet9 页12 年前
IHS
element14 APAC
HQonline
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-80.67%
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 390ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP7-1879350-9
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 390ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT390R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 390ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 390ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JT390R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 390ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 390ohm, 19.7484V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Resistor; Wirewound; Res 390 Ohms; Pwr-Rtg 1 W; Tol 5%; Axial; Ceramic Core
Res Wirewound 390 Ohm 5% 1W 100ppm/°C to 180ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 390Ohms 100/ +180ppm/C