Vishay AC01000002200JA100
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 220ohm, 14.8324V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页5 年前
Datasheet9 页18 年前
element14 APAC
Farnell
HQonline
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.72%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRSMF1JT220R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT220R
TE ConnectivityCFR100J220R
Through Hole Carbon Film Resistor, Cfr Series, 220 Ohm, 1 W, - 5%, 500 V, Axial Leaded
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR100J220R
描述
AC Series Ø4.3 x 11 mm 1 W 220 Ohm ±5% 100/180 ppm/K Cemented Wirewound Resistor
Res Wirewound 220 Ohm 5% 1W 100ppm/C to 180ppm/C Cement AXL Ammo
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 220Ohms 100/ +180ppm/C
RES, 220R, 5%, 1W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 220ohm; Product Range: AC Series; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: -; Resistor Element Material: Wirewound; Temper