Vishay A104M15X7RF5TAA
±20% 50V 100nF X7R Plugin, D2.5xL3.8mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页12 年前
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+29.50%