Vishay 595D226X96R3B2T
595D Series 22 uF ±10 % 6.3V SMT Solid Conformal Coated Tantalum Chip Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页4 年前
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-37.06%