Vishay 3KASMC13AHE3_A/H
Diode TVS Single Uni-Dir 13V 6W 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Newark
备用零件
Price @ 1000
Stock
44,102
Authorized Distributors
1
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
15.15 V
15.15 V
Clamping Voltage
21.5 V
21.5 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
140 A
139.4 A
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-02-28
LTD Date2017-08-28
相关零件
LittelfuseSMDJ16A
Tvs 3Kw 16V 5%uni Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ16A
LittelfuseSMDJ17A
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 17V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMBJ13A
28A 600W 21.5V 14.4V Unidirectional 13V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMCJ13A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 13V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Diodes Inc.SMBJ13A-13-F
Tvs Diode, 600W, 13V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ13A-13-F
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 600W 13V 5% Uni Low Profile
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 13V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Diode, Tvs, Unidir, 6W, 13V, Do-214Ab, Full Reel
VISHAY 3KASMC13AHE3"A/HDIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 6W, 13V, DO-214AB
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 6W, 13V, DO-214AB; Product Range: AEC-Q101 3KASMC Series; TVS Polarity: Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 13V; Clamping Voltage Vc Max: 21.5V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins