Vishay 293D225X9050C2WE3
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 2312
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Avnet293D225X9050C2WE303K
3d
Arrow Electronics293D225X9050C2WE303K
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Capacitance
2.2 µF
2.2 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
2312
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.9 Ω
2.9 Ω
Leakage Current
1.1 µA
1.1 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述