Vishay CW02C6K200JS70
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 6200ohm, 124.499V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6800ohm, 142.829V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5600ohm, 129.615V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6000ohm, 134.1641V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE116K8J
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 6800ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE156K8J
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 6800ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623730-5
Through Hole Wirewound Resistor, Sbc Series, 6.8 Kohm, 4 W, - 5%, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
描述
Res,metal Alloy,6.2Kohms,5+/-% Tol,-30,30Ppm-Tc |Vishay CW02C6K200JS70
CW-2C 6.2K 5% S70