Vishay CW010125R0JS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 125ohm, 35.3553V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
Newark
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J125E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 125ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J125
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 125ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J125E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 125Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 120ohm, 34.641V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 130ohm, 36.056V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 18.9737V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 125 OHM 5% 13W SILICONE WW
CW-10 125 5% S73
Resistor Wirewound, 125 Ohm, 10W, 5%, Full Reel; Resistance:125Ohm; Product Range:Cw Series; Power Rating:10W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Ceramic Rohs Compliant: No |Vishay CW010125R0JS73