United Chemi-Con ESMR451VSN181MP35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF
数据表
价格与库存
数据表和文档
United Chemi-Con
Datasheet2 页4 年前
IHS
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.27%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
相关零件
United Chemi-ConESMR401VSN181MP30S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF
NichiconUPZ2D181MHD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConESMQ451VSN181MQ30S
Cornell Dubilier380LQ181M350H022
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 180uF 350V 20% | Cornell-Dubilier 380LQ181M350H022
United Chemi-ConESMH451VNN181MA25T
Cap Aluminum Lytic 180uF 450V 20% (35 X 25mm) Snap-In 10mm 1.381 Ohm 1330mA 2000h 85°C Bulk
Cap Aluminum Lytic 180uF 400V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1160mA 2000h 85C Bulk
描述
180¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 2000h@ 85¡ãC 1.49A@ 120Hz,2.1307A@ 50kHz ,D22xL35mm , 37.5mm
Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - Snap-In SMR 450V 180muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP TH