United Chemi-Con EKMM451VSN820MP30S
Cap Aluminum 82uF 450V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 640mA 3000h 105C
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页11 年前
United Chemi-Con
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
3,875
Authorized Distributors
4
Capacitance
82 µF
82 µF
82 µF
Mount
Screw
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
450 V
450 V
450 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
640 mA
640 mA
640 mA
Height - Seated (Max)
32.004 mm
29.9974 mm
29.9974 mm
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 82uF, Through Hole Mount