TXC 9HT10-32.768KDZC-T
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF 70000Ohm 2-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+29.74%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginTaiwan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2011-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF Flexural 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD / 32.768 kHz ±20ppm Crystal 9pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) ±200ppm (Stability) 9pF Flexural 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-.327-9-34QS-TR
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述