Epson FC-135 32.7680KA-AC5
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页11 年前
Datasheet2 页1 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+103%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
32.768 kHz
32.768 kHz
32.768 kHz
Frequency Tolerance
0.002 %
0.002 %
0.002 %
Frequency Stability
144 ppm
144 ppm
144 ppm
Load Capacitance
9 pF
9 pF
9 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kΩ
70 kΩ
70 kΩ
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2008-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 3.2mm x 8.3mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB38T
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole
ECS InternationalECS-3X8X
Crystal, 32.768Khz, 12.5Pf, 3.1X8.2Mm Rohs Compliant: Yes |Ecs Inc International ECS-3X8X
描述
MINI SMD XTL KHZ +/-20PPM,-40~85C 9PF 3K TR
9pF ¡À20ppm 32.768KHz 70K¦¸ 3.2mm*1.5mm*900¦Ìm