TXC 7M-10.000MAHE-T
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
TME
Future Electronics
ODG (Origin Data Global)
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.07%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TXC 7M-10.000MAHE-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2020-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, Standard, 10 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABM3C
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10MHz Nom
10MHz ±30ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
TXC , 10MHz, , 4, 12pF, 3.2 x 2.5 x 0.7mm, 3.2mm