TXC 7C-12.288MBE-T
5.0X3.2 Cmos Quartz Oscillator/Ceramic, 3.3V, +/-50Ppm (-40 To 85C) |Txc 7C-12.288MBE-T
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
TXC SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS ComponentsCB3-3I-12M2880
SMD Crystal Oscillator 12.288MHz 5V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3C-12M2880
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
OSCILLATOR, CXO, 12MHZ, SMD; FREQUENCY:1
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 12.288MHz Nom
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
OSCILLATOR XO 12.288MHZ CMOS SMD