Abracon ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页15 年前
Sager Electronics
Master Electronics
element14 APAC
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3I-12M2880
SMD Crystal Oscillator 12.288MHz 5V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 13MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3C-12M0000
CB3 Series 12 MHz 7 x 5 mm 5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 100MHz Max, 12.288MHz Nom, CMOS
OSC, MEMS, CMOS, 12.288MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 12.288MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tem
Cmos Mems Oscillator, 12.288 Mhz, Smd; Frequency:12.288Mhz; No. Of Pins:6; Operating Temperature Range:-55°C To +125°C; Oscillator Mounting:Smd; Reel Quantity:1000; Supply Voltage:2.25V To 3.6V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T