TXC 7A-11.0592MAAE-T
Crystal 11.0592MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet1 页17 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±35ppm (Stability) 12pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
SMD XTAL MHZ +/-30PPM+/-30PPM-20~75C 10.0PF 3K TR
描述
CRYSTAL 11.0592MHZ 12PF SMD