Texas Instruments TPS3806I33DBVR
Dual-voltage detector with adjustable hysteresis 6-SOT-23 -40 to 85
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页1 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页1 年前
Technical Drawing4 页2 年前
Technical Drawing4 页2 年前
Technical Drawing4 页4 年前
Technical Drawing2 页11 年前
Datasheet28 页26 年前
element14 APAC
Mouser
Newark
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
-49.37%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Case/Package
SOT-23
SOT-23
Number of Pins
6
Number of Voltages Monitored
2
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
5 µs
100 µs
100 µs
Undervoltage Threshold
3 V
3 V
3 V
Overvoltage Threshold
3.022 V
3.022 V
3.022 V
Watchdog Timer
No
No
Min Supply Voltage
1.3 V
1.3 V
1.3 V
Max Supply Voltage
6 V
6 V
6 V
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
工程资源
相关零件
Texas InstrumentsLM8365BALMF27/NOPB
Active-low reset IC with low quiescent current & programmable output delay 5-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsLM8365BALMFX27/NOPB
Texas InstrumentsTPS3808G33DBVR
Low-quiescent current supervisor with programmable delay & manual reset 6-SOT-23 -40 to 125
Pwr Sply Func, Voltage Detector, Voltage Supervisor, SOT-23, VS 1 to 5.5V, IS 10uA
IC, ANALOG;VOLTAGE SUPERVISOR;ACTIVE, LO OPEN-DRAIN;RESET,2.9V;SOT23-5
描述
Processor Supervisor 1.207V/3V 2 Active Low/Open Drain 6-Pin SOT-23 T/R
VOLTAGE DETECTOR, 4 uA, 6V, SOT23-6, FULL REEL
ROHS3Compliant Cut Tape (CT) TPS3806I33 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3V supervisor 3.3V 2.9mm 5mus Typical Propagation Delay 437mW