Texas Instruments TPS3126E15DBVT
Open-drain, supply voltage supervisor with manual reset 5-SOT-23 -40 to 85
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页2 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页2 年前
Technical Drawing4 页3 年前
Technical Drawing4 页4 年前
Technical Drawing5 页8 年前
Technical Drawing2 页11 年前
Farnell
element14 APAC
Mouser
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-60.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Case/Package
SOT-23
SOT-23
Number of Pins
5
Number of Voltages Monitored
1
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
100 ms
100 ms
Undervoltage Threshold
1.43 V
1.43 V
Overvoltage Threshold
1.48 V
1.48 V
Watchdog Timer
No
No
Min Supply Voltage
750 mV
750 mV
Max Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Texas InstrumentsTPS3123G15DBVR
Processor Supervisor 1.4V 0.85V to 3.3V 5-Pin SOT-23 T/R
Texas InstrumentsTPS3128E12DBVT
Texas InstrumentsTPS3123J18DBVT
Analog DevicesMAX6457UKD3A+T
Volt Supervisor Monitor 4V to 28V 5-Pin SOT-23 T/R
Analog DevicesMAX6756UKWD3+T
Single-/Dual-Voltage Window Detectors Monitor Under-/Overvoltage Down to 0.4V
描述
Processor Supervisor 1.43V 1 Active High/Active Low/Open Drain 5-Pin SOT-23 T/R
Processor Supervisor 1.43V 0.85V to 3.3V 5-Pin SOT-23 T/R
ROHS3Compliant Cut Tape (CT) TPS3126E15 MANUAL RESET INPUT; POWER-ON RESET GENERATOR supervisor 1.5V 2.9mm 100ms Minimum 437mW