Texas Instruments TIBPAL16L8-30MFKB
Low-Power High-Performance Impact PAL< > Circuits 20-LCCC -55 to 125
Production
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing2 页3 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet27 页11 年前
Datasheet25 页14 年前
Technical Drawing2 页15 年前
SHENGYU ELECTRONICS
Sierra IC
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
12,257
Authorized Distributors
0
Max Frequency
Memory Type
Number of I/Os
Number of Macrocells
Number of Inputs
Number of Outputs
Min Supply Voltage
4.5 V
Max Supply Voltage
5.5 V
Nominal Supply Current
Max Supply Current
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
125 °C
125 °C
125 °C
Case/Package
Number of Pins
20
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
MicrochipPIC16F690-I/P
7KB 2V~5.5V PIC 256Byte 20MHz FLASH 18 DIP-20 Microcontroller Units (MCUs/MPUs/SOCs) ROHS
MCU, 8-Bit, 4KW Flash, 256 RAM, 18 I/O, SOIC-20 | Microchip Technology Inc. PIC16F690-I/SO
MicrochipPIC16F631-I/P
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 20DIP / PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 20-PDIP
16-BIT SINGLE-CHIP MCU Microcontroller, 16-Bit, FLASH, 20MHz, CMOS, PDSO20
描述
SPLD PAL Family 25MHz 5V 20-Pin CLLCC Tube