Texas Instruments SN74LVC1G3208DCKR
Single 3-Input Positive OR-AND Gate 6-SC70 -40 to 125
Production
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页1 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页1 年前
Datasheet19 页12 年前
Datasheet15 页18 年前
Technical Drawing2 页19 年前
Newark
SHENGYU ELECTRONICS
LCSC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+709%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
SC
SC
Number of Pins
6
Logic Function
AND, OR
AND, OR
Number of Circuits
1
Number of Inputs
Propagation Delay
5.9 ns
5.9 ns
Low Level Output Current
32 mA
32 mA
High Level Output Current
Min Supply Voltage
1.65 V
1.65 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
Quiescent Current
10 µA
10 µA
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Texas Instruments74LVC1G386DCKRG4
Single 3-input, 1.65-V to 5.5-V XOR (exclusive OR) gate 6-SC70 -40 to 125
Texas InstrumentsCLVC1G3208IDCKRQ1
Automotive Catalog Single 3-Input Positive OR-AND Gate 6-SC70 -40 to 85
Texas Instruments74LVC1G332DCKRE4
1-ch, 3-input 1.65-V to 5.5-V 32-mA drive strength OR gate 6-SC70 -40 to 125
TINYLOGIC UHS 3-INPUT AND GATE AND Gate, LVC/LCX/Z Series, 1-Func, 3-Input, CMOS, PDSO6
OR XOR 7SZ386 EAR99 7SZ logic gate circuit 6.5ns @ 5V 50pF 900mum 32mA 32mA 5.5V
Lead Free OR Gate Surface Mount ROHS3Compliant OR Gate Inverter IC 50pF -40C~85C 5.5V 32mA 32mA
描述
5.9ns 1 3 1 1 1.65V 5.5V 32mA AND,OR Gate LVC 32mA SC-70-6 , 2mm*1.25mm*900¦Ìm
Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au) LVC/LCX/Z ACTIVE (Last Updated: 3days ago) 74LVC multi inverter 2.494758mg 5.9ns 1.8V 32mA 32mA
AND/OR GATE, SINGLE, 3 I/P, SC70-6; Famille Logique/ Numéro de base: 74LVC1G3208; Type de logique: ET / OU; Courant, sortie: -; Nombre d'entrées: 3; Tension, alimentation min.: 1.65V; Tension, alimentation max..: 5.5V; Type de