Texas Instruments SN65LVDT33PWG4
Quad LVDS receiver with -4 to 5-V common-mode range 16-TSSOP -40 to 85
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页9 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页7 年前
Datasheet27 页11 年前
Datasheet26 页14 年前
Technical Drawing2 页15 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.78%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
96,485
Authorized Distributors
2
Interface
LVDS
LVDS
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
3 V
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
-40 °C
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Max Supply Current
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
工程资源
相关零件
Texas InstrumentsSN65LVDS33PW
Texas InstrumentsSN65LVDS049PW
400-Mbps LVDS dual high-speed differential transceiver 16-TSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsSN65LVDS051PW
Analog DevicesADM3202ARUZ
Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin TSSOP Tube / IC TX/RX DUALRS-232 3.3V 16TSSOP
Analog DevicesADM3232EARUZ
IC RCVR/LINE DRVR RS232 16-TSSOP / Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin TSSOP Tube
Analog DevicesADM3202ARUZ-REEL7
Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin TSSOP T/R
描述
23mA LVTTL 4 0 3V 9ns 3.6V LVDS,LVECL,LVPECL,PECL 50mV -0.05V 400Mbps TSSOP-16 5mm*4.4mm*1.15mm
EAR99 65LVDT33 Tube LVDS interface receiver 3.3V 23mA 59.987591mg 9ns