Texas Instruments SN65LVDS86AQDGGG4
Automotive catalog FlatLink receiver 48-TSSOP -40 to 125
Production
数据表和文档
Texas Instruments
Datasheet17 页11 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet16 页14 年前
Technical Drawing2 页14 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
88,897
Authorized Distributors
2
Interface
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
Max Operating Temperature
125 °C
70 °C
70 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
0 °C
0 °C
Mount
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Max Supply Current
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
Texas InstrumentsDS90CF564MTD/NOPB
LVDS 18-Bit Color Flat Panel Display (FPD) Link - 65 MHz 48-TSSOP -10 to 70
Texas InstrumentsDS90CF564MTDX/NOPB