Texas Instruments SN65LVDS101DGKR
2-Gbps LVDS, LVPECL & CML to LVPECL repeater/translator 8-VSSOP -40 to 85
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页2 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet44 页11 年前
Datasheet44 页11 年前
Technical Drawing2 页19 年前
Mouser
SHENGYU ELECTRONICS
Newark
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+86.68%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Number of Channels
1
Data Rate
2 Gbps
2 Gbps
Max Data Rate
Max Input Voltage
Max Output Voltage
Propagation Delay
900 ps
900 ps
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Case/Package
VSSOP
VSSOP
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
工程资源
相关零件
Texas InstrumentsSN65CML100DGK
1.5-Gbps LVDS/LVPECL/CML-to-CML translator/repeater 8-VSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsSN65CML100DGKR
Texas InstrumentsSN65CML100DGKG4
描述
LVDS Translator/Repeater 2000Mbps 0.454V 8-Pin VSSOP T/R / IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8VSSOP
90mA LVPECL 1 1 3V 0.63ns 3.6V CML,LVDS,LVPECL -0.1V(Min) 100mV(Max) 2Gbps VSSOP-8 3mm*3mm*970¦Ìm
Line Transceiver, 1 Func, 1 Driver, 1 Rcvr, BIPolar, PDSO8
DIFFERENTIAL REPEATER/TRANSLATOR, MSOP-8
Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au) 65LVDS101 Tape & Reel (TR) BIPOLAR signal repeater 3.3V 0.65mm -40C~85C 30mA