Texas Instruments SN65LVDM050QDG4Q1
High-speed Differential Line Drivers And Receivers | IC Dual Lvds Trans/rcvr 16-SOIC
Production
数据表和文档
Texas Instruments
Datasheet25 页11 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet22 页14 年前
Technical Drawing2 页14 年前
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Interface
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
3 V
Max Operating Temperature
125 °C
125 °C
125 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
-40 °C
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOIC
SOIC
Max Supply Current
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Texas InstrumentsSN65LVDS051D
400-Mbps LVDS dual high-speed differential transceiver 16-SOIC -40 to 85
Texas InstrumentsSN65LVDS050DR
EAR99 65LVDS050 Tape & Reel (TR) LVDS interface driver 3.3V 20mA 160.004709mg 2.7ns
Texas InstrumentsSN65LVDS051DR
Analog DevicesADM3202ARNZ
Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin SOIC N Tube
Analog DevicesADM3202ARWZ
Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin SOIC W Tube / IC TXRX DUAL RS-232 3.3V 16SOIC
Analog DevicesADM3232EARNZ
±15 kV ESD Protected, 3.3 V, RS-232 Line Driver/Receiver
描述
Automotive catalog dual LVDS transceiver 16-SOIC -40 to 125
27mA LVDM,LVTTL 2 2 3V 4.5ns 3.6V LVDM,LVTTL -0.05V 50mV 500Mbps SOIC-16
LVDS Driver/Receiver 500Mbps 0.454V Automotive 16-Pin SOIC Tube
EAR99 65LVDM050 Tube LVDS interface receiver 3.3V 27mA 155.100241mg 4.5ns